آموزش ساخت سیستم ارسال پیامک با وب سرویس در #C

آموزش ساخت سیستم ارسال پیامک با وب سرویس در #C

دسته بندی: -

قیمت: 19000 تومان

تعداد نمایش: 161 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: ۴ اسفند ۱۳۹۵

به روز رسانی در: ۸ اسفند ۱۳۹۵

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

19000 تومان – خرید
آموزش ساخت سیستم ارسال پیامک با وب سرویس در #CReviewed by Admin on Feb 22Rating:

با سلام. در این مطلب قصد داریم فیلم آموزش ساخت سیستم ارسال پیامک با وب سرویس در #C را به اشتراک بگذاریم. در این مجموعه آموزشی ، ما ابتدا یک سایت که پنل ارسال اس ام اس را بصورت رایگان ارایه میدهد معرفی میکنیم و نحوه راه اندازی پنل را به شما توضیح میدهیم. ضمن اینکه سایتی که ما در این آموزش استفاده میکنیم ۵۰۰۰ ریال اعتبار رایگان به شما میدهد و شما میتوانید بدون هیچ هزینه ای این نرم افزار را بنویسید و سیستم آموزش داده شده را بصورت کاملا رایگان تست کنید. و در ادامه یک سیستم ارسال پیامک مبتنی بر وب سرویس را طراحی میکنیم که امکانات مختلفی مانند ارسال تکی پیامک ، ارسال گروهی ، پیگیری وضعیت پیام های ارسال شده (رسیده به گیرنده ، نرسیده ، خطا در ارسال و …) ، چک کردن موجودی پنل ، قابلیت دفترچه تلفن (ثبت شماره های مورد نیاز) ، قابلیت ثبت چندین پنل در نرم افزار با شماره خط های مختلف ، قابلیت مدیریت کامل و جستجوی پیشرفته همه پیام های ارسال شده و… را دارا میباشد. شما با دیدن این آموزش میتوانید نرم افزارهایی را که مینویسید را به سیستم ارسال پیامک مجهز کنید.

آموزش ساخت سیستم ارسال پیامک با وب سرویس در #C

حجم : ۶۱۳ مگابایت

مدیت زمان : ۶ ساعت و ۳۰ دقیقه

مدرس : مهندس جلالی

آموزش ساخت سیستم ارسال پیامک با وب سرویس در #C

جلسه اول

در این قسمت وبسایتی که از وب سرویس آن استفاده میکنیم را معرفی میکنیم و توضیحات لازم برای راه اندازی پنل گفته میشود. پنل های ارائه شده توسط این سایت رایگان بوده و ۵۰۰۰ ریال اعتبار رایگان دارد و شما برای انجام پروژه این آموزش نیاز به هیچ هزینه ای ندارید. در ادامه این قسمت فرم اصلی را طراحی میکنیم و نحوه ساخت یک تولباکس سفارشی همراه با افکت ویژه را کار میکنیم. همچنین در این بخش در محیط منیجمنت استادیو ، بانک پروژه و تیبل های لازم را تحلیل و ایجاد میکنیم.

جلسه دوم

در این قسمت بخش مدیریت پنل ها پیاده سازی میشود. استورد پروسیجرها معرفی میشوند و نحوه استفاده از آن ها آموزش داده میشود.نحوه سلکت کردن و ثبت در بانک هم در این قسمت آموزش داده میشود. کار با گرید ویو ، ارور پرووایدر، فرستادن مقادیر گرید ویو به تکست باکس ها و…در این قسمت آموزش داده میشود.

جلسه سوم

در این قسمت بخش مدیریت پنل ها تکمیل میشود و امکان ویرایش اطلاعات بانک هم به آن افزوده میشود. همچنین قابلیت چک کردن موجودی حساب هریک از پنل ها به وسیله ارتباط با سرور وب سرویس را به برنامه اضافه میکنیم. همچنین بخش مدیریت شماره ها را نیز طراحی و کدنویسی میکنیم.

جلسه چهارم

در این قسمت بخش مدیریت شماره ها را تکمیل میکنیم و امکان ثبت ، ویرایش و حذف شماره ها را در آن قرار میدهیم. همچنین امکان جستجوی ترکیبی در شماره ها را به این بخش اضافه میکنیم. در ادامه مشکل اس کیو ال با اعداد فارسی را بررسی و رفع میکنیم. در انتها فرم ارسال تکی پبامک را طراحی میکنیم.

جلسه پنجم

در این قسمت بخش ارسال تکی پیامک را به طور کامل کدنویسی و پیاده سازی میکنیم. و قابلیت ثبت پیامک های ارسال شده ، در بانک را به برنامه اضافه میکنیم. نحوه کنترل کردن ورودی های تکست باکس هم در این قسمت آموزش داده میشود.

جلسه ششم

در این قسمت بخش مشاهده و مدیریت پیامک های ارسال شده بطور کامل طراحی و کدنویسی میشه. قابلیت جستجوی همزمان با ۴ آیتم مختلف را در این بخش قرار میدهیم. همچنین قابلیت بروزرسانی وضعیت پیامک های لیست از طریق اتصال به سرور در این قسمت قرار داده شده است.

جلسه هفتم

این قسمت آخرین قسمت این مجموعه آموزشی میباشد. در این قسمت، بخش ارسال گروهی پیامک را به طور کامل طراحی و کدنویسی میکنیم. قابلیت هایی مثل افزودن شماره به لیست به تعداد دلخواه ، قابلیت افزودن کلی شماره ها از لیست شماره های ثبت شده در نرم افزار، قابلیت ثبت وضعیت پیام ارسال شده به تفکیک شماره های لیست و… در این بخش آموزش داده شده است.

دمو آموزش ساخت سیستم ارسال پیامک

پاسخ دهید