تدریس در لرن بست

 

درصد همکاری با تیم برنامه نویسی لرن بست چگونه خواهد بود؟

لرن بست تمام تلاش خود را در راستای ارتقای دانش برنامه نویسی و طراحی وب بکار گرفته و در این راستا با تبلیغات وسیع و بازاریابی کامل حساب شده قصد حمایت از مدرسین محترم را دارد. اگر مدرس هستید و دوره ای برای فروش دارید، و یا اگر بازاریاب هستید و بدنبال فروش محصولات به همراه دریافت پورسانت رو دارید حتما لرن بست رو انتخاب نمایید. در لرن بست همکاران عزیز می توانند با انتشار دوره آموزشی خود ٪۹۰ از فروش هر دوره رو سهیم شوند. و بازاریابی که قصد درآمد زایی دارد برای محتوایی که خارج از لرن بست با لینک اختصاصی خود نیز به صورت آنلاین منتشر شود، ٪۵۰ از فروش را به خود اختصاص دهد.

شرایط تسویه حساب کاربران در لرن بست چگونه است ؟

در پنل مدیریت شما لیست کاملی از فروش، درآمد، میزان بازخورد،و تعداد شرکت‌کنندگان و… در اختیار مدرس و بازاریاب قرار می‌گیرد تا با توجه به آمار دقیق بتوانید دوره های خود را مدیریت نموده و در نهایت تعداد فروش را به حداکثر رسانید. در صورتی که مبلغ حساب شما بیشتر از ۱۰ هزارتومان باشد، در هر زمانی که مایل بودید می‌توانید درخواست تسویه حساب خودتان را ثبت نموده که تیم مدیریت لرن بست بین ۱ تا ۳ ساعت این مبلغ را به حساب شما واریز می نماید.

 

استانداردهای لرن بست جهت تولید ویدئوهای آموزشی برای فروش بیشتر

کیفیت صدا و تصویر

 • لطفا کیفیت صدا و تصویر در بهترین حالت خود و روی مناسب ترین حجم رندر شود. بطوری که کاربرا هم از کیفیت راضی باشد و هم از حجم ویدئو.
 • معمولا صدای با کیفیت و بدون نویز در جلب رضایت کاربر تاثیر بسازی داشته، پس رضایت کاربر را در اولویت خود قرار دهید.
 • پیشنهاد لرن بست ذخیره ویدئو آموزشی با کیفت (۱۲۸۰×۷۲۰)HD است.
 • از نگاه آکادمی آموزشی لرن بست و همچنین کاربران ویدئویی پر طرفدار تر و قابل قبولتر هست که هیچگونه تبلیغاتی را در بر نداشته باشد. پس لطفا بجای تبلیغات در ویدئو مي‌توانيد در پروفايلی که برای معرفی مدرس در وب سایت طراحی شده رزومهٔ کاری، لینک شبکه‌های اجتماعی و وب سایت شخصي خودتان را قرار بدهید.

ابزارهای مورد تولید ویدئو

 • تنها ابزار مورد نظر جهت ضبط ویدئو برنامه Camtasia بوده، به همراه لوگو وب سایت لرن بست که در فیلم خود قرار دهید.
 • از این لینک می توانید هم لوگو و هم برنامه Camtasia را دانلود نمایید.
 • در صورتی که به هر دلیل قادر به ثبت لوگو در ویدئوی آموزشی نیستید این کار را به عهده تیم لرن بست بگذارید.

موارد ضبط ویدئو

 • لطفا در هنگام ضبط دوره با تسلط کافی این کار را انجام دهید تا سطح رضایت کاربر از شما بالا برود.
 • یکی از مهمترین و تاثیر گذارترین موارد که کار شما را نسبت به تولیدکنندگان دیگر تمایز می کند، بیان خوب و انتقال مناسب محتوا به کاربران است. یک مدرس باید در موضوع آموزشی خود تسلط کامل داشته باشد و بتواند در کمال آرامش و با سادگی کامل آن را به کاربران خود منتقل کنند.( تلفظ صحیح کلمات فارسی و انگلیسی نیز در بیان تاثیر مستقیم داشته و در انتقال مناسب و صحیح محتوا به کاربران نقش مهمی دارد.)
 • برای اینکه کاربران بیشتر با شما و محتوای ارتباط برقرار کنند، بهتر است که با انرژی صحبت کنید.
 • از آنجا که دوره شما به نام خودتان در لرن بست منتشر می‌شود، بنابراین محتوا تأثیر مستقیم معرفی‌تان به دیگران دارد، و در نتیجه محتوای باکیفیت از فروش بهتری برخوردار خواهد شد.
 • توضیحات هرقسمت از دوره بصورت کامل و در قالب فایل Word ضمیمه شود.

ارسال آموزش

لطفا جهت ارسال دوره ابتدا از این لینک اقدام کنید و سپس در سایت ثبت نام نمایید.