آموزش ساخت پروژه مدیریت املاک با سی شارپ

آموزش ساخت پروژه مدیریت املاک با سی شارپ

دسته بندی: - -

قیمت: 9000 تومان

تعداد نمایش: 263 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: ۲۶ مرداد ۱۳۹۴

به روز رسانی در: ۸ اسفند ۱۳۹۵

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

9000 تومان – خرید
آموزش ساخت پروژه مدیریت املاک با سی شارپReviewed by Admin on Aug 17Rating:

درخدمت دوستان عزیز هستیم با آموزش ساخت پروژه مدیریت املاک با سی شارپ +سورس پروژه از وب سایت لرن بست. پروژه نرم افزار مدیریت املاک، یک پروژه تحت ویندوز می باشد که در محیط ویژوال استودیو با زبان برنامه نویسی سی شارپ پیاده سازی شده است و بانک اطلاعاتی آن نیز در نرم افزار SQL Server طراحی و ایجاد شده است. هدف این پروژه مدیریت یک آژانس املاک می باشد که در ثبت و نگهداری اطلاعات املاک ، امکانات هر ملک ، محدوده های آدرس ، مالکان و قراردادها به مدیریت آژانس کمک می کند و با امکان جستجوهای متنوع موجب سرعت بخشیدن به روند فعالیتهای آژانس می شود و تا حد زیادی خطاهای انسانی را کاهش می دهد.در این نرم افزار ثبت و نگهداری اطلاعات آپارتمان ، منزل و یا هر نوع ملکی هم برای فروش و هم برای رهن و اجاره در نظر گرفته شده است و امکان ثبت امکانات بصورت نامحدود برای هر ملک وجود دارد. همچنین امکان ثبت اطلاعات محدوده های آدرسی وجود دارد تا در زمان ثبت ملک و یا جستجو از آن استفاده کرد.امکان ثبت اطلاعات مالک نیز وجود دارد که در زمان ثبت ملک می توان مالک را انتخاب نمود و برای هر مالک نیز بصورت نامحدود امکان تعریف ملک مقدور می باشد.

این پروژه در محیط VsualStudio.Net و با زبان برنامه نویسی سی شارپ پیاده سازی شده است و بانک اطلاعاتی آن نیز در نرم افزار  SQL Server طراحی و ایجاد شده است. همچنین سورس این پروژه در کنار آموزش آپلود شده است.

حجم : ۵۴۱ مگابایت

مدیت زمان : ۳ ساعت

مدرس : مهندس بدیعی

از دیگر بخشهای نرم افزار فرم قراردادها می باشد که امکان ثبت ، حذف و ویرایش قراردادها را به کاربر می دهد. از دیگر امکانات نرم افزار جستجوی ملک ها براساس محدوده آدرسی ، مالک ، حداقل و حداکثر مبلغ (محدوده مبلغ) و حداقل و حداکثر متراژ(محدوده متراژ) می باشد.ضمنا شروع نرم افزار با فرم لاگین آغاز می شود که براساس نام کاربری و کلمه عبور تعیین شده در جدول کاربران اجازه ورود کاربر را میدهد ، که مقدار ۱ و ۱ می باشد.

دمو آموزش ساخت پروژه مدیریت املاک با سی شارپ